Namo Statybos Procesas

Trumpa aprašymas apie procesus nuo užklausos iki namo statybų

Jūsų idėjos ir brėžiniai

Tiesiog nupieškite savo svajonių namą ant popieriaus ir atsiųskite mums – mes galime pradėti mūsų bendravimą tiesiog nuo pirminės jūsų namuko idėjos. Mes papasakosime jums apie projekto užsakymo ir vykdymo etapus ir suteiksime reikiamą informaciją prieš jums kreipiantis pas savo architektą dėl projekto paruošimo. Kad kūrybinis procesas būtų vaisingesnis, kviečiame pasidairyti po mūsų užbaigtų projektų galeriją. Jei nenorite kurtis individualų projektą, kviečiame išsirinkti iš mūsų sukurtų namų dizainų, kur tikrai rasite jums patinkantį ir tinkantį variantą!

GalerijaMūsų Dizainas

Sąmatos paruošimas

Namo kaina yra vienas svarbiausių klausimų prieš pradedant statytis namą. Patariame tikrinti ir lyginti ne tik pateiktą kainą skirtingų gamintojų, bet ir sąmatos turinį, kas būtent yra įskaičiuota. Kiekvienas projektas turi būti skaičiuojamas individualiai, atsižvelgiant ne tik į šalies, kurioje statoma, reikalavimus, bet ir konkretaus projekto specifiką. Atsiųskite mums savo projekto brėžinius ir mes nemokamai paruošime kainos ir vertės pasiūlymą. Paskaičiavimui mums reikalingi planų, fasadų ir pjūvių brėžiniai su pagrindiniais matmenimis, reikalaujama projekto U-vertė. Mes kartu aptarsime kokio užbaigtumo namo komplektas jums palankiausias. Nesijaudinkite, tai neprivalo būti galutiniai namo brėžiniai – kituose etapuose dar galėsite daryti norimus pakeitimus. Mes taip pat galėsime aptarti kontrakto detales, mokėjimų planus ir visą kitą jums rūpimą informaciją, kad namo statybos procesas būtų lengvas ir sklandus.

Galutinis dizainas ir sutartis

Šis etapas yra vienas atsakingiausių skydinio karkasinio namo statybų eigoje, kurio metu turėsite patvirtinti visus techninius ir vizualinius sprendimus. Jie turi būti patvirtinti vėliausiai kaip 4 savaitės iki gamybos pradžios, kad ji vyktų be trikdžių ir pagal planą. Neišsigąskite, tai gali atrodyti sudėtinga, bet visą komunikaciją derinsime ne tik žodžiais, bet ir brėžiniais, tad įsivaizduoti aptariamas detales bus tikrai lengviau nei atrodo. Mes padėsime jums išsirinkti eksterjero dizaino sprendimus, kuriuos pateikiame kaip galimų variantų katalogą, jums tereikės išsirinkti norimą! Taip pat, suderinsime norimas spalvas ir galutinį medžiagų sąrašą

Medžiagų paruošimas ir gamyba

Po jūsų brėžinių ir kontrakto pasirašymo mes paruošime detalius gamybinius brėžinius. Taip pat, pagaminsime ir suruošime medžiagas reikalingas skydų gamybai. Medinės lauko apdailos dailylentės, langų apvadai, kampiniai apvadai, pakalimų lentos ir vėjalentės yra gaminamos specialiai pagal kiekvieną projektą, prieš jo gamybos pradžią. Skydai yra kalami pagal detalius brėžinius, paruoštus specialiomis programomis. Gamybos trukmė priklauso nuo namo dydžio, sudėtingumo ir kokio užbaigtumo skydus pasirinkote. Gamykloje galime sukalti karkasą, uždėti visus lauko sluoksnius ir lauko apdailą, apšiltinti karkasą, uždėti garo plėvelę ir tašelius bei įstatyti langus. Vidutiniškai 200m2 namo gamyba trunka apie 4 savaites. Jūsų namo sienoms pradėjus įgauti pavidalą, mes kartu pradėsime organizuoti namo surinkimo pradžią, komandos apgyvendinimą, transportavimą.

Transportavimas ir statybos

Pirmas vilkikas su pagrindine namo konstrukcija atvažiuoja į nurodytą Statybos aikštelę mūsų sutartą statybų pradžios dieną. Skydai kranu iškeliami iš priekabos tiesiai ant jūsų paruoštų pamatų. Tam jums reikės 2-ų tonų pakėlimo galios turinčio krano. Mūsų komanda kruopščiai surinks visus skydus pagal mūsų paruoštus brėžinius. Mes užtikrinsime namo sandarumą (pasiekiame 0,6 ACH ir geriau) ir kitus projekto reikalavimams. Taip pat, užtikrinsime, kad visos kontrakte sutartos medžiagos būtų atvežtos į statybvietę reikiamu laiku ir kiekiais. Jums reikės užtikrinti, kad elektros ir vandentiekio ar ventiliacijos darbai su kitais subrangovais yra suderinti pagal mūsų sutartą grafiką. Praktika rodo, jog namo sienų skydų surinkimas trunka apie 3 dienas, stogas per 1 savaitę. Vienas didžiausių prioritetų skydinių-karkasinių namų technologijoje, kad pilnas namo statybų procesas jums neužtruks ilgiau kaip vieną sezoną!

Parašykite mums šiandien!

Pastatykite savo namą
su mumis

Blogiausia kas gali nutikti, kad tiesiog tapsime gerais draugais

Susisiekite