Karkasinių namų projektai

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti keletą karkasinių namų projektų, kuriuos sukūrėme bendradarbiaudami su architektais. Mūsų misija yra kurti unikalius namus pagal jūsų individualius brėžinius, ką mes sėkmingai darome jau daugiau nei 20 metų. Šiandien daugelis iš jūsų nori paruoštų karkasinių namų projektų, iš kurių išsirinktumėte norimą, kad būtų galima sutaupyti laiko ir praleisti architektūrinio projekto rengimo etapą. Mes atsižvelgėme į šį poreikį, tad žemiau pateikti – modernūs karkasinių namų projektai iki 80m² ir didesni. Kartu su architektais kurdami šiuos namus, atsižvelgėme į labiausiai pageidaujamas namo savybes: namų dydžius, eksterjero sprendimus, išplanavimą.  Peržvelkite mūsų katalogą ir susisiekite, jei norite gauti daugiau informacijos.

KOPA Dizainas

Išskirtinio ir modernaus dizaino karkasinių namų projektai. Nuo standartinių stačiakampių formų iki skirtingų įdomių – „T, Z, U“, kurios sukuriamos derinant pasikartojančius modelius skirtingose variacijose. Namų išplanavimas kruoščiai apgalvotas, kad namo plotas būtų optimaliai išnaudotas bei reikalautų mažesnių kaštų. Čia rasite Lietuvoje taip pamėgtus ir be galo populiarėjančius karkasinių namų projektus iki 80m². Jei ieškote mažesnių ar diesnių namų, pasidairykite taip pat, nes pasirinkimas tikrai ne mažas. Karkasiniai skydiniai namų projektai nuo 30 m² iki 170m².

M-Cabin Line

MCabinLine prekės ženklas tai modernūs išskirtiniai modulinių mobilių namelių projektai. Jie puikiai tinka poilsiaviečių verslui ar asmeniniam poilsio nameliui. Taip pat, puikus pasirinkimas individualiam ofisui, kuris taip sparčiai populiarėja nuo 2021m. Nameliai pagaminami kaip vienas ar keli moduliai gamykloje, nuvežami į statybviete vilkiku arba ant platformos. Tada lengvai ir greitai moduliai yra sujungiami į vieną namelį. Išskirtinis šių karkasinių namų projektų bruožas yra „M“ formos stogo linija ir stikliniai fasadai. Čia rasite kiekvieno norus atitinkančius pasirinkimus.

Yra namelių, kurių plotas vos 8 m² ir tai vieno modulio dizainas. Bet yra ir kelių kambarių modeliai, kurių plotas siekia 17m² – 40m². Dar vienas šių modulinių karkasinių namų privalumas  – jiems pakelti ir mobilizuoti į kitą vietą užtenka tik standartinio pakeltuvo, kurio galia 2 tonos.

MCabinLine taip pat turi ir didesnių karkasinių namų projektų. Šie jau gaminami ir renkami kaip skydiniai namai, o ne moduliniai. Šie puikiai tik kaip vasarnamiai, poilsio rezidencijos, didesnio ploto poilsio namai ar net gyvenamieji namai. Jų plotų pasirinkimas nuo 50m² iki 120 m². Mcabinline savo namelius gamina Lietuvos gamyklose ir Liskandas džiaugiasi būdamas viena šių įmonių, kurios prisiliečia prie nepriekaištingo ir kruopščiai apgalvoto modulinių namelių projekto.

Skaityti toliau