Karkasinių namų projektai

This is a modular timber frame house by M-Cabin Line (model M20). The woman is sitting in the front terrace of the house, enjoying sunshine and calm forest views

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti keletą karkasinių namų projektų, kuriuos sukūrėme bendradarbiaudami su architektais. Mūsų misija yra kurti unikalius namus pagal jūsų individualius brėžinius, ką mes sėkmingai darome jau daugiau nei 20 metų. Šiandien daugelis iš jūsų nori paruoštų karkasinių namų projektų, iš kurių išsirinktumėte norimą, kad būtų galima sutaupyti laiko ir praleisti architektūrinio projekto rengimo etapą. Mes atsižvelgėme į šį poreikį, tad žemiau pateikti – modernūs karkasinių namų projektai iki 80m² ir didesni. Kartu su architektais kurdami šiuos namus, atsižvelgėme į labiausiai pageidaujamas namo savybes: namų dydžius, eksterjero sprendimus, išplanavimą.  Peržvelkite mūsų katalogą ir susisiekite, jei norite gauti daugiau informacijos.

KOPA Dizainas

Išskirtinio ir modernaus dizaino namai. Nuo standartinių stačiakampių formų iki skirtingų įdomių – „T, Z, U“, kurios sukuriamos derinant pasikartojančius modelius skirtingose variacijose. Platus namo dydžio pasirinkimas nuo 30 m² iki 170m².

M-Cabin Line

Išskirtinis šių namų bruožas yra „M“ formos stogo linija ir stikliniai fasadai. Čia rasite ir 8 m² namukus, kurie kaip užbaigtas vienas modulis telpa į vilkiką transportavimui, ir didesnius gyvenamuosius ar atostogų namelius iki 120 m².