Medinės Stogo Santvaros

medines-stogo-santvaros-klaipeda

Medines stogo santvaros – pramoniniu būdu pagamintos konstrukcijos, kurių elementai tarpusavyje sujungiami specialiomis perforuoto plieno dantytomis plokštelėmis. Šiam procesui naudojamas specialus didelės jėgos presas, kuris tolygiai iš abiejų pusių sujungia santvaros elementus į vieną standų mazgą. Taip maksimaliai išnaudojamos medienos ir metalo savybės bei gaunamas optimalus ir ilgai tarnaujantis produktas – patikimos medines stogo santvaros jūsų namams.

„Liskandas“ teikia visas stogo santvarų paslaugas nuo konsultacijos iki projektavimo, gamybos ir pristatymo į vietą. Mes gaminame santvaras visokio tipo ir sudėtingumo pastatams – nuo garažų iki didelių priestatų. Stogo konstrukcijas projektuojame ir gaminame ne tik savo vykdomiems namų projektams, bet ir pagal individualų užsakymą. Stogo santvarų paskaičiavimui reikalingi namo architektūrinio projekto brėžiniai – aukštų planai, pjūviai, fasadai ir, jei turite, stogo planai.

Kodėl stogo santvaros yra GERIAUSIAS pasirinkimas?

Ekologiška ir tvirta

Medis – natūrali ir draugiška aplinkai statybinė medžiaga. Tradicinių formų santvaromis galima perdengti iki 24 m tarpatramius. Programiniai skaičiavimai itin tikslūs, tad klaidų tikimybė minimali. Savo santvarų gamyboje naudojame tik aukštos kokybės graduotą konstrukcinę medieną bei sertifikuotas MITEK kompanijos tiekiamas dygiuotas plieno plokšteles.

Ekonomiška ir greita

Naudojant specializuotą įrangą optimizuojamos žaliavos ir gamybos sąnaudos, tad santvaroms pagaminti sunaudojama 40% mažiau medienos, lyginant su tradicine stogo konstrukcija. Gamyba trunka vos 1-3 dienas ir yra neveikiama oro sąlygų. Surinkimas vienbučio namo santvarų konstruktyvo – 1-3 dienas. Medinių santvarų kaina labai priklauso nuo turimo projekto, bet ji dažniausiai yra pigesnė nei jūsų virtuvinis! Nuo ko priklauso stogo santvarų kaina? Skaitykite čia.

Projektuojame, gaminame, pristatome, montuojame!

Projektavimas

Mūsų sėkmingo rezultato paslaptis – ne tik aukštos kokybės medžiagos – bet ir specializuota medinių konstrukcijų projektavimo programinė įranga, kuri yra pasaulyje lyderiaujančios „Mitek“ santvarų gamybos sistemos dalis. Jos ir specialistų pagalba mūsų klientus pasiekia tik moderniausi ir efektyviausi sprendimai. Nuo 2014m. esame santvarų gamybos CE sertifikato savininkai ir prižiūrimi gerai žinomos britų sertifikavimo bendrovės BM Trada.

Dažniausiai mes pritaikome kliento turimą tradicinį gegnių projektą ir projektuojame jį į santvarų konstrukcijas. Projektuojant stogo konstrukcijas specializuotos programinės įrangos pagalba parenkami optimalūs elementų skerspjūviai, dydžiai, įvertinami reikiami realūs medžiagų kiekiai ir paruošiami išsamūs brėžiniai gamybai. Brėžiniai taip pat pateikiami 3D vizualizacijos pagalba, kas leidžia konstruktyvo idėją daug lengviau išaiškinti užsakovams, kurių dauguma tikrai nėra šios srities specialistai. Skaičiavimai itin tikslūs, tad klaidų tikimybė minimali, taip pat optimizavę savo žaliavų ir gamybos kaštus galime pasiūlyti teisingą kainą savo klientui.
Skaityti toliau
medines-stogo-santvaros-projektavimas

Gamybos Procesas

Mūsų santvaros gaminamos pagal profesionalius, inžinierių parengtus brėžinius. Konstrukcijų detalės pjaustomos kompiuterizuotomis CNC staklėmis ir specialaus galingo hidraulinio preso RANDEK jėga tolygiai iš abiejų pusių sujungiamos į vieną standų mazgą naudojant dygiuotas plieno plokšteles.

Priklausomai nuo projekto dydžio ir sudėtingumo, santvaros gamykloje pagaminamos vos per 1-3 dienas. Iš mūsų gamyklos santvaros į objektą atvežamos paruoštos montavimo darbams, tad nereikalinga papildoma vieta statybvietėje joms sandėliuoti.

Montavimo procesas

Stogo konstrukcijos iš gamyklinių santvarų yra ypač lengvai montuojamos. Kadangi santvaros gamyklą palieka visiškai paruoštos montavimui ir yra iškraunamos iš vilkiko tiesiai ant namo sienų, mūsų klientams nebereikia rūpintis papildoma saugojimo ar iškrovimo vieta statybos aikštelėje.

Dėl šios priežasties ne itin sudėtingo vidutinio didumo namo stogo konstruktyvo surinkimas sutrumpėja nuo savaitės iki poros darbo dienų.

Tai ypač aktualu, kai darbo kaštai brangūs arba kai būtina kuo greičiau uždengti stogą, siekiant apsaugoti be pastogės likusias medžiagas ar gyvenamąsias patalpas (renovacija). Didžiausias medinių santvarų privalumas – tai ženklus darbo kaštų sumažinimas montuojant stogo konstrukcijas statybvietėje.

in labour costs.

Keli pavyzdžiai iš jau užbaigtų santvarų projektų

Stogo santvarų atsiliepimai

Labai geri atsiliepimai apie šią įmonę. Labai patiko požiūris į klientą. Teko bendrauti su inžinieriumi E. Venckumi, tokio punktualaus, darbštaus ir rūpestingo žmogaus neteko dar sutikt. Pataria, pamoko ir po produkcijos nukeliavimo į objektą dar skambina, teiraujasi dėl gaminių kokybės, montavimo subtilybių ir t.t. super! Judėkit tik į priekį!

Vytenis, 2019

Norėčiau padėkoti UAB "Liskandas" darbuotojams, kurie kokybiškai ir gerai pagamino stogo santvaras. Ypač norėčiau padėkoti projektuotojui - inžinieriui Evaldui V., kuris rūpinosi suteikė visą reikalingą konsultaciją produkto klausimais, rūpinosi produkto gamyba ir pristatymu į Kauną. Labai buvo malonu, sulaukti skambučio, pasiteiravimui, ar produkcija sėkmingai pasiekė vietą, ar klientas patenkintas produkcijos kokybe ir pan.
Rekomenduoju kreiptis į šią įmonę. Klientas - Andrius

Andrius (Kaunas), 2019