Mūsų Dizainas

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti keletą mūsų dizaino namų, kuriuos sukūrėme bendradarbiaudami su architektais. Mūsų misija yra kurti unikalius namus pagal jūsų individualius brėžinius, ką mes sėkmingai darome jau daugiau nei 20 metų. Šiandien daugelis iš jūsų nori paruoštų dizainų, iš kurių išsirinktumėte norimą, kad būtų galima sutaupyti laiko ir praleisti architektūrinio projekto rengimo etapą. Mes atsižvelgėme į šį poreikį ir sukūrėme savo dizaino namų, kurie yra kartotiniai namai, bet turintys savo išskirtinumą. Kartu su architektais kurdami šiuos namus, atsižvelgėme į labiausiai pageidaujamas namo savybes: namų dydžius, eksterjero sprendimus, išplanavimą.  Peržvelkite mūsų katalogą ir susisiekite, jei norite gauti daugiau informacijos.

KOPA Dizainas

Išskirtinio ir modernaus dizaino namai. Nuo standartinių stačiakampių formų iki skirtingų įdomių – „T, Z, U“, kurios sukuriamos derinant pasikartojančius modelius skirtingose variacijose. Platus namo dydžio pasirinkimas nuo 30 m2 iki 170m2.

M-Cabin Line

Išskirtinis šių namų bruožas yra „M“ formos stogo linija ir stikliniai fasadai. Čia rasite ir 8 m2 namukus, kurie kaip užbaigtas vienas modulis telpa į vilkiką transportavimui, ir didesnius gyvenamuosius ar atostogų namelius iki 120 m2.