Rąstiniai Namai

rastiniai-namai

Rąstiniai namai pradėti statyti prieš 3 – 4 tūkst. metų Skandinavijoje ir Rytų Europoje.

Skirtingose Europos dalyse buvo naudojama skirtinga statybos technika – kiekviena vietovė turėjo savitą braižą, priklausiusį nuo ten vyravusių tradicijų, civilizacijos ir amatų išvystymo lygio. Senieji rąstiniai namai yra išlikę ir iki šių dienų. Šiandien pastebimas perėjimas prie modernesnių statybos stilių, tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums modernius sprendimus derinant su tradiciniais.
Natūralios medienos kvapas, jos tekstūra ir stiprumas yra vieni iš pirmųjų pojūčių, kurie aplanko įėjus į rąstinį namą. Maža to, jo dėka sukuriama sveika gyvenamoji aplinka. Rąstiniai pastatai dažniausiai naudojami kaip gyvenamieji, atostogų ir savaitgalio namai.

Rąstinius namus gamina mūsų patikima seserinė įmonė Dolena. Jūsų namo statyba prasideda nuo aukščiausios kokybės medienos atrinkimo – tam naudojamas brandus miškas ir kruopščiai atrenkamas kiekvienas rąstas. Dolena gali pasiūlyti rankinio ir mašininio apdirbimo rąstų namus, taip pat rąstinių-skydinių namų projektus.
Susisiekite su jais šiandien ir gaukite patarimą, kuris tipas tinkamesnis būtent jūsų projektui. Tai gali būti gyvenamasis ar atostogų namas, pirtelė ar kitos paskirties pastatas. Rąstiniai namai statomi pagal individualų užsakymą, kas leidžia kurti išskirtinio dizaino namus atitinkančius mūsų klientų poreikius. Atsiųskite savo projekto brėžinius Dolenai ir pradėsite savo rąstinio namo kūrybą!

Gražius rąstinių namų projektus pamatyti galite poilsio sodyboje Plateliuose adresu https://www.plateliuezeras.lt/.

Skaityti toliau

Rąstinių namų tipai

Šiandien rąstinius namus galime suskirstyti į du tipus: rankinio ir mašininio apdirbimo. Abu tipai yra populiarūs, konkuruojantys tarpusavyje, pasirenkami priklausomai nuo galimybių, konstrukcijos sudėtingumo, kainos bei dizaino. Rąstiniai namai taip pat gali būti papildomai apšiltinti naudojant šiuolaikinę medžio skydo konstrukciją. Skydo konstrukcija su apšiltinimu gali būti pritaikoma tiek išorėje, tiek viduje.

Rankinio apdirbimo rąstai

Rankiniu būdu apdorotų namų pagrindinis bruožas – juose išliekantis natūralus gamtos grožis, kadangi išsaugomas kiekvieno rąsto unikalumas. Šiems namams statyti naudojama specialius reikalavimus atitinkanti aukščiausios kokybės mediena – kiekvienas rąstas atrenkamas, apdirbamas, džiovinamas ir taikomas individualiai.
Rankomis apdorotas medinukas yra išties vienetinis rankų darbo kūrinys.

Mašininio apdirbimo rąstai

Mašininio apdirbimo rąstinių namų privalumas – patrauklesnė kaina, universalumas, leidžiantis pritaikyti juos įvairiems poreikiams ir sukurti norimą interjerą bei eksterjerą. Šis tipas labiau tinka šiuolaikinėms dizaino idėjoms, atrodo tvarkingesnis modernesnis.
Taigi šiuo atveju galite nevaržyti savo fantazijos priimdami dizaino sprendimus ir džiaugtis rąstinio namo savybėmis.

Rąstinius namus gamina patikima mūsų seserinė įmonė Dolena!

Statykime jūsų rąstinį namą kartu!

Susisiekite