skydiniai-karkasiniai-namai

Skydiniai karkasiniai namai – tai mūsų specializacija. Mes gaminame ir statome namus siekdami detalaus tikslumo ir kokybės, kad būtų užtikrintas namo patvarumas, mažesnė jo priežiūra, ilgalaikis estetinis vaizdas ir sumažinti šilumos nuostoliai.

Jau pastatėme daugybę skydinių karkasinių namų, butų, poilsio namelių, lauko ofisų, švietimo ir priežiūros pastatų. Svarbiausia, įgyvendindami individualų dizainą, mes kreipiame dėmesį ne tik į išskirtinę namo išvaizdą, bet ir laikomės projekto reikalavimų bei pageidaujamų medžiagų.


Statydami skydinius karkasinius namus naudojame skandinavišką technologiją ir jai atrinktas standartines medžiagas, kurias jau daugelį metų mums tiekia mūsų patikimi partneriai. Namo sąmatoje įtraukiame medines stogo santvaras, medinius langus ir duris ir kitas komplektuojančias medžiagas. Tačiau, prireikus visas medžiagas galime lengvai pakeisti pagal jūsų pageidavimą. Namo šiluminės savybės yra labai svarbus projekto reikalavimas. Reikalaujamas U vertes mes pasiekiame naudodamiesi keturiais standartiniais sienų konstrukcijos tipais ir koreguojame atitinkamai pagal poreikį.
Skaityti toliau

Mūsų skydiniai karkasiniai namai yra statomi pagal individualų projektą, jei tokio neturite kviečiame pasirinkti iš mūsų turimų dizianų.

Norėdami pateikti skydinio karkasinio namo sąmatos užklausą savo projektui, atsiųskite mums pagrindinius namo brėžinius – planus, fasadus, pjūvius su pagrindiniais matmenimis, reikalaujamas U vertes ir projekto užbaigtumo lygį (žiūrėti puslapio apačioje). Brėžiniai neprivalo būti galutinės versijos, tai gali būti preliminarūs namo brėžiniai, kuriame kartu darysime jūsų norimus pakeitimus. Mes siūlome nemokamą jūsų namo projekto sąmatos paskaičiavimą, kurį atliksime vos per 4 darbo dienas.

Jei dar neturite skydinio karkasinio namo brėžinių, pasidairykite mūsų užbaigtų projektų galerijoje, kur rasite idėjų ir įkvėpimo savo namui. Arba, rinkitės iš mūsų jau paruoštų dizainų, kuriuos sukūrėme bendradarbiaudami su architektais.

GalerijaMūsų Dizainas

Standartiniai sienų konstrukcijų tipai

Kiekvieną skydinių karkasinių namų konstrukcijos tipą pavadinome pagal namo paskirtį, kuriai jis dažniausiai naudojamas. Šie pavadinimai yra sąlyginiai, daugiausia siekiant padėti pirminei komunikacijai su klientais, norint nustatyti projekto šiluminių savybių lygį. Pagrindinis skirtumas yra izoliuoto karkaso storis.

Garden Linija

Mažiems nameliams, kurie nereikalauja aukštų energetinių savybių – U vertė siekia 0,26 W/m²K arba mažiau. Pagrindinio karkaso storis 95+45 mm. Dažniausiai naudojama vasaros poilsiaviečių nameliams, lauko ofisams ir pan.

Holiday Linija

Linija naudojama vasarnamiams, nepastovaus naudojimo namams, šilto klimato šalyse užsakoma ir kaip gyvenamojo namo konstrukcija. Pagrindinis karkasas 145 + 45 mm. U vertė siekia 0,20 W/m²K.

Living Linija

Standartinis sprendimas gyvenamiesiems namams, šalyse kur jiems reikalaujama sienų U vertė neblogesnė nei 0,18 W/m²K. Lietuvoje kitaip vadinami B klasės namai.

Pagrindinis karkasas 195+45 mm. Geresnei U vertei išgauti galime naudoti geresnės varžos šilumos izoliaciją.
Read more

Passive Linija

Lietuvoje visi naujai statomi namai turi siekti A+ klasę, tad ši linija būtent tam skirta. Šia konstrukcija išgaunami puikios energetinės savybės ir sutaupomos šildymo išlaidos. Pagrindinis karkasas 245+45 mm su papildomu 30mm kietos vatos sluoksniu išorėje. Tokia konstrukcija leidžia pasiekti U vertę 0,11 W/m²K.

Skydiniai karkasiniai namai – tai mediniai surenkami karkasiniai namai, kurie statomi ne iš palaidų pagaliukų statybvietėje, bet sukalant skydus gamykloje ir juos greitai surenkant statybos aikštelėje.

Renkant namus iš didelių skydų sumažinamas sujungimų skaičius ir darbų kiekis statybvietėje. Didžiausias galimas skydo dydis yra 13m ilgio ir 3m aukščio, kuris yra ribojamas tik dėl transporto gabaritų. Tokiam skydui pakelti naudojamas 2 tonų pakėlimo galios turintis kranas.

Namo Statybos Procesas

Šiandien daugiau kaip 70% išsivysčiusių pasaulio gyventojų gyvena karkasiniuose namuose.

Karkasiniai namai tampa prioritetiniu pasirinkimu Lietuvoje ne tik dėl jų privalumų, bet ir dėl besikeičiančių naujos statybos reikalavimų, susijusių su poveikiu aplinkai. Be to, gamykloje skydais gaminami skydiniai karkasiniai namai suteikia papildomos naudos:

  • Sėkmingai keičia plieninį rėmą arba betoninius blokelius. Tai greitesnis, ekonomiškesnis ir žymiai tvaresnis statybų metodas. Paprastai jis yra lengvas, tačiau ypatingai tvirtas ir stiprus.
  • Praktinis pranašumas. Gamykloje daug lengviau organizuoti darbą, pasiekti aukštos kokybės. Klimato sąlygos nedaro įtakos statybos procesui. Darbas yra daug efektyvesnis, tikslesnis. Taip pat yra mažinamas atliekų skaičius tiek gamybos metu, tiek statybvietėje, nes į ją atvežami kruopščiai paskaičiuoti reikiami medžiagų kiekiai, išvengiama papildomo nenumatyto medžiagų transportavimo į ir iš statybvietės.
  • Užtikrina puikų šiluminį efektyvumą. Medinis karkasas atitinka šiuolaikinių pastatų poreikius. Tai taip pat garantuoja energijos taupymą ateityje.
  • Greitas ir lengvas montavimas. Skydų surinkimo procesas yra trumpesnis ir ne toks sudėtingas. Tam reikia mažiau įrangos ir įrankių. Taigi, tai ne tik sutaupys laiko ir pinigų jūsų skydinio karkasinio namo projektui, bet ir sumažins jūsų kaimynams keliamą triukšmą.
  • Tvarus. Mediena yra viena iš ekologiškiausių medžiagų dėl savo sugebėjimo absorbuoti ir kaupti CO2. Tai natūrali ir atsinaujinanti medžiaga. Savo įmonėje kiekvienais metais skiriame laiko ir pinigų naujų medžių sodinimui.
  • Neribotos dizaino galimybės. Skydinių karkasinių namų konstrukcijai puikiai pritaikomos įvairios statybinės medžiagos: mūras, tinkas, akmuo, stiklas, metalas. Lengvas įvairių formų ir dizainų įgyvendinimas.
Skaityti toliau

Būdami lankstūs galime pasiūlyti sprendimus pagal kiekvieno biudžetą.

Kad skydinio karkasinio namo statybos procesas būtų greitas ir ekonomiškas siūlome rinktis kuo daugiau skydo sluoksnių uždedamų gamykloje, nes darbai statybvietėje trunka ilgiau ir kainuoja daugiau.

Name

Kad skydinio karkasinio namo statybos procesas būtų greitas ir ekonomiškas siūlome rinktis kuo daugiau skydo sluoksnių uždedamų gamykloje, nes darbai statybvietėje trunka ilgiau ir kainuoja daugiau. Mūsų gamykloje pagaminti skydai atvažiuoja į statybvietę su pilna lauko apdaila, su apšiltinimu, garo plėvele ir komunikacijų tašeliais bei įstatytais langais. Per 1-2 savaites uždengus stogą, namo skydai yra pilnai paruošti elektros ir santechnikos instaliacijai. Jūsų pasirinktai įmonei išvedžiojus komunikacijas mes uždarome namo sienas ir lubas gipso kartono plokštėmis, medinėmis dailylentėmis ar kita pasirinkta apdailine medžiaga.

Taip pat galime pasiūlyti namo statybą etapais, ar skirtingus namo užbaigtumo paketus, kad likusius darbus galėtumėte pasidaryti patys. Kartu su namo skydais į sąmatą galime įtraukti langus, lauko ir vidaus duris, apvadus, terasas, tvoras bei kitus medinius ornamentus ir dekoracijas.

liskandas-company-logo

Kokia skydinio karkasinio namo kaina?

Kadangi namus statome pagal jūsų individualius brėžinius – sąmatą reikėtų skaičiuoti kiekvienam projektui atskirai, atsižvelgiant į kliento poreikius. Tačiau, dažnai norime žinoti bent preliminarią kainą, kad nuspręstume ar rinktis skydinį karkasinį namą ar mūrinį. Dėl to, esame išsivedę preliminarius paskaičiavimus mūsų tipo ir komplektacijos namams, kad galėtumėte susipažinti detaliau. Suskirstėme į tris pagrindinius komplektus, kurie dažniausiai yra paklausoje, tad išsirinkite jums patinkantį ir žinosite tokios komplektacijos skydinio karkasinio namo preliminarią kainą. Komplektai pateikiami kaip standartiniai sprendimai ir atitinkamos sąlyginės jų kainos, tačiau kiekvieną iš jų galime koreguoti pagal jūsų poreikį.

Pastaba: pateiktos kainos yra vidurkis išvestas paskaičiavus 10 skirtingų plotų ir tipų namų, dėl to yra sąlyginės. Kiekvienas projektas turi būti skaičiuojamas individualiai.

MINI

MIDI

MAXI

~400 eur/m2
~600 eur/m2
~700 eur/m2
Lauko sienų karkasas
Lauko sienų karkasas
Stogo konstrukcija su difuzine plėvele ir tašeliais oro tarpui
Stogo konstrukcija su difuzine plėvele ir tašeliais oro tarpui
Pertvarų karkasas
Pertvarų karkasas
Pilna lauko apdaila (lauko medinė dailylentė, langų apvadai, graužikų barjeras, kt.)
Pilna lauko apdaila (lauko medinė dailylentė, langų apvadai, graužikų barjeras, kt.)
Stogo galutinė danga (išskyrus prilydomą stogo dangą ir čerpes) su lietaus sistema ir pakalimo lentomis
Stogo galutinė danga (išskyrus prilydomą stogo dangą ir čerpes) su lietaus sistema ir pakalimo lentomis
Lauko sienų ir stogo karkasų apšiltinimas
Lauko sienų ir stogo karkasų apšiltinimas
Garo plėvelė + Komunikacijų tašeliai
Garo plėvelė + Komunikacijų tašeliai
Mediniai langai ir laukinės durys
Mediniai langai ir laukinės durys
50 mm apšiltinimas tarp vidaus tašelių, pertvarų izoliacija, gipso kartono plokštės sienos ir luboms
50 mm apšiltinimas tarp vidaus tašelių, pertvarų izoliacija, gipso kartono plokštės sienos ir luboms
Pamatai, elektros, vandentiekio ir ventiliacijos pravedimas, galinė kosmetinė vidaus apdaila
Pamatai, elektros, vandentiekio ir ventiliacijos pravedimas, galinė kosmetinė vidaus apdaila

Neribotos dizaino galimybės kartais gali sukelti galvos skausmą, bet ne pas mus!

Turbūt sutiksite, kad skydiniai karkasiniai namai leidžia pritaikyti labai daug dizaino sprendimų. Dėl to, mūsų klientams tenka sunki užduotis išsirinkti iš jų įvairovės. Dažnai klientai statydami savo pirmąjį namą net nežino nuo ko pradėti ar kuris sprendimas būtų tinkamiausias – ne tik vizualiai, bet ir techniškai. Klientai turi nuspręsti kokio profilio lauko dailylentę, lauko apvadus, stogo pakalimus pasirinkti. Kad palengvinti ir pagreitinti šį jūsų namo dizaino kūrybos etapą, mes atrinkome dažniausiai naudojamus eksterjero sprendimus ir paruošėme jų katalogą. Čia pateikiami galimi variantai formos ir dydžiams – jums tereikės išsirinkti patinkantį! Tačiau, jei puikiai žinote, kokios lauko apdailos norite, turite nuotraukas ar brėžinius iš architekto – pagal juos parinksime artimiausią mūsų sprendimą. Na o jei tokio neturime, pagaminsime pagal jūsų individualų užsakymą. Jums nebūtina rinktis tik iš mūsų katalogo. Visais klausimais patarsime ir padėsime sukurti optimaliausią, bet išskirtinį namo eksterjero dizainą.

Skydinio karkasinio namo sąmatą paskaičiuosime vos per 4 darbo dienas!

Norėdami pateikti namo sąmatos užklausą savo projektui, atsiųskite mums pagrindinius namo brėžinius – planus, fasadus, pjūvius su pagrindiniais matmenimis, reikalaujamas U vertes ir projekto užbaigtumo lygį.

Jei dar neturite projekto brėžinių, pasidairykite mūsų užbaigtų projektų galerijoje. Ten rasite idėjų ir įkvėpimo savo namui, arba rinkitės iš mūsų jau paruoštų dizainų, kuriuos sukūrėme bendradarbiaudami su architektais.

Parašykite mums šiandien!

Statykime jūsų skydinį karkasinį namą kartu

Susisiekite