Mediniai langai ir durys

Mes siūlome medinius langus ir duris kaip mūsų skydinio karkasinio namo sudedamąsias dalis
timber-frame-houses

Individualumą skatiname ne tik pačio namo architektūroje, bet taip pat gaminame įvairaus dizaino, spalvos ir dydžio medinius langus ir duris pagal individualų projektą. Mediniai langai ir durys yra mūsų pristatomo medinio namo komplekto dalis. Jei projektui norima naudoti aliuminio rėmo, plastikinius ar aliuminiu kaustytus medinius langus, juos taip pat galime pasiūlyti bendradarbiaudami su mūsų ilgalaikiais ir patikimais partneriais.

Mažieji langai yra visada sumontuojami gamykloje prieš skydus kraunant išvežimui. Taip galime dar labiau sutrumpinti namo surinkimo laiką, kaštus ir kokybę.

Mediniai Langai

Mūsų užsakovams galime pasiūlyti įvairių medinių langų: mažesnėmis rėmo proporcijomis (langai elegantiškesni, nei įprasti), varčios atsidarančios tiek į lauko pusę (skandinaviško tipo), tiek į vidų (europietiško tipo). Galime pasiūlyti vienos, dviejų ar trijų kamerų langus priklausomai nuo langų U vertės reikalavimo projektui (1,6-0,8 W/m2K), su paprastu, laminuotu ar kietintu stiklu. Gaminame ir apvalios formos bei vitrininius langus.

5 metų garantiją!

Medinės Durys

Pagaminsime Jūsų namui duris tiek pagal Jūsų pateiktą dizainą, tiek iš mūsų pavyzdžių. Šiltos, patvarios, saugios ir kokybiškos – kurias besirinktumėte. Gaminame tiek vidines, tiek išorines; varstomas, stumdomas; įvairių matmenų ir formų, pagal individualų užsakymą.

Parašykite mums šiandien!

Pastatykite savo namą
su mumis

Susisiekite