Skydiniai Karkasiniai Namai

skydiniai-namai-kaina-liskandas

Skydiniai karkasiniai namai – tai mūsų specializacija. Mes gaminame ir statome namus siekdami detalaus tikslumo ir kokybės, kad būtų užtikrintas namo patvarumas, sandarumas. šiluma, mažesnė jo priežiūr ir ilgalaikis estetinis vaizdas.

Skaityti toliau

Mūsų skydiniai karkasiniai namai yra statomi pagal individualų projektą, jei tokio neturite kviečiame pasirinkti iš mūsų turimų dizainų.

Norėdami pateikti skydinio karkasinio namo sąmatos užklausą savo projektui, atsiųskite preliminarius brėžinius, reikalaujamas U vertes ir norimą projekto užbaigtumo lygį.

Jei dar neturite projekto brėžinių, pasidairykite mūsų užbaigtų projektų galerijoje, kur rasite idėjų ir įkvėpimo savo skydiniui namui. Arba, rinkitės iš mūsų jau paruoštų dizainų, kuriuos sukūrėme bendradarbiaudami su architektais.

GalerijaMūsų Dizainas
liskandas-company-logo

Kokia skydinio karkasinio namo kaina?

Kadangi namus statome pagal jūsų individualius brėžinius – sąmatą reikėtų skaičiuoti kiekvienam projektui atskirai, atsižvelgiant į kliento poreikius. Tačiau, dažnai norime žinoti bent preliminarią kainą, kad nuspręstume ar rinktis karkasinį skydinį namą ar mūrinį. Dėl to, esame išsivedę preliminarius paskaičiavimus mūsų tipo ir komplektacijos namams, kad galėtumėte susipažinti detaliau. Suskirstėme į tris pagrindinius komplektus, kurie dažniausiai yra paklausoje, tad išsirinkite jums patinkantį ir žinosite tokios komplektacijos skydinio karkasinio namo kainą. Komplektai pateikiami kaip standartiniai sprendimai ir atitinkamos sąlyginės jų kainos, tačiau kiekvieną iš jų galime koreguoti pagal jūsų poreikį. Prieš analizuodami gautą mūsų kainos pasiūlymą, susipažinkite su Skydinio namo fasado elementų terminologija, kad žinotumėte kas yra įtrauktą į namo komplektaciją.

Pastaba: pateiktos kainos yra vidurkis išvestas paskaičiavus 10 skirtingų plotų ir tipų namų, dėl to yra sąlyginės. Kiekvienas projektas turi būti skaičiuojamas individualiai.

MINI

MIDI

MAXI

~400 eur/m2
~600 eur/m2
~700 eur/m2
Lauko sienų karkasas
Lauko sienų karkasas
Stogo konstrukcija su difuzine plėvele ir tašeliais oro tarpui
Stogo konstrukcija su difuzine plėvele ir tašeliais oro tarpui
Pertvarų karkasas
Pertvarų karkasas
Pilna lauko apdaila (lauko medinė dailylentė, langų apvadai, graužikų barjeras, kt.)
Pilna lauko apdaila (lauko medinė dailylentė, langų apvadai, graužikų barjeras, kt.)
Stogo galutinė danga (išskyrus prilydomą stogo dangą ir čerpes) su lietaus sistema ir pakalimo lentomis
Stogo galutinė danga (išskyrus prilydomą stogo dangą ir čerpes) su lietaus sistema ir pakalimo lentomis
Lauko sienų ir stogo karkasų apšiltinimas
Lauko sienų ir stogo karkasų apšiltinimas
Garo plėvelė + Komunikacijų tašeliai
Garo plėvelė + Komunikacijų tašeliai
Mediniai langai ir laukinės durys
Mediniai langai ir laukinės durys
50 mm apšiltinimas tarp vidaus tašelių, pertvarų izoliacija, gipso kartono plokštės sienos ir luboms
50 mm apšiltinimas tarp vidaus tašelių, pertvarų izoliacija, gipso kartono plokštės sienos ir luboms
Pamatai, elektros, vandentiekio ir ventiliacijos pravedimas, galinė kosmetinė vidaus apdaila
Pamatai, elektros, vandentiekio ir ventiliacijos pravedimas, galinė kosmetinė vidaus apdaila

Būdami lankstūs galime pasiūlyti sprendimus pagal kiekvieno biudžetą.

Kad skydinis namas būtų ekonomiškas ir jo statybų procesas būtų greitas, siūlome rinktis kuo daugiau skydo sluoksnių uždedamų gamykloje, nes darbai statybvietėje trunka ilgiau ir kainuoja daugiau.

Name

Kad skydinio karkasinio namo statybos procesas būtų greitas ir ekonomiškas siūlome rinktis kuo daugiau skydo sluoksnių uždedamų gamykloje, nes darbai statybvietėje trunka ilgiau ir kainuoja daugiau. Mūsų gamykloje pagaminti skydai atvažiuoja į statybvietę su pilna lauko apdaila, su apšiltinimu, garo plėvele ir komunikacijų tašeliais bei įstatytais langais. Per 1-2 savaites uždengus stogą, namo skydai yra pilnai paruošti elektros ir santechnikos instaliacijai. Jūsų pasirinktai įmonei išvedžiojus komunikacijas mes uždarome namo sienas ir lubas gipso kartono plokštėmis, medinėmis dailylentėmis ar kita pasirinkta apdailine medžiaga.

Taip pat galime pasiūlyti namo statybą etapais, ar skirtingus namo užbaigtumo paketus, kad likusius darbus galėtumėte pasidaryti patys. Kartu su namo skydais į sąmatą galime įtraukti langus, lauko ir vidaus duris, apvadus, terasas, tvoras bei kitus medinius ornamentus ir dekoracijas.

perdanga_karkasiniai_namai_skydiniai_liskandas
Karkasiniai Namai

Perdanga

Perdanga - tai viena iš skydinio karkasinio namo konstrukcijos dalių. Tad šiame straipsnyje aptarsime kokie jos tipai. Kokia perdangos konstrukcija ir sluoksniai? Keli patarimai apie jas bei atsakymai į dažniausiai…
skydinio-namo-fasado-elementai
Karkasiniai Namai

Skydinio namo fasado elementai

Kaip ir kiekvienoje srytyje, taip ir karkasinių skydinių namų statybose, yra tam tikra terminologija, kuri pirmą kart medinį namą besistatančiam žmogui yra visiškai nepažįstama. Žemiau pateikiame pagrindines skydinio namo dalis.…
karkasinis-namas-mitai-liskandas-hus
Karkasiniai Namai

Karkasinis namas: mitai

Karkasinis namas yra "paskendęs" tarp iš senų laikų sugalvotų mitų. Tačiau šiai dienai patobulėjus technologijoms jie visi paneigiami. Mes žinome 10 mitų, tad paskaitykite apie visus ir panaikinkite visas savo…

Skydinis namas – tai medinis, surenkamas karkasinis namas, kuris statomas ne iš palaidų pagaliukų statybvietėje, bet sukalant skydus gamykloje ir juos greitai surenkant statybos aikštelėje.

Renkant namus iš didelių skydų sumažinamas sujungimų skaičius ir darbų kiekis statybvietėje. Didžiausias galimas skydo dydis yra 13m ilgio ir 3m aukščio, kuris yra ribojamas tik dėl transporto gabaritų. Tokiam skydui pakelti naudojamas 2 tonų pakėlimo galios turintis kranas.

Namo Statybos Procesas

Šiandien daugiau kaip 70% išsivysčiusių pasaulio gyventojų gyvena karkasiniuose namuose.

Karkasiniai namai tampa prioritetiniu pasirinkimu Lietuvoje ne tik dėl jų privalumų, bet ir dėl besikeičiančių naujos statybos reikalavimų, susijusių su poveikiu aplinkai. Be to, gamykloje skydais gaminamas karkasinis skydinis namas suteikia papildomos naudos:

  • Sėkmingai keičia plieninį rėmą arba betoninius blokelius. Tai greitesnis, ekonomiškesnis ir žymiai tvaresnis statybų metodas. Paprastai jis yra lengvas, tačiau ypatingai tvirtas ir stiprus.
  • Praktinis pranašumas. Gamykloje daug lengviau organizuoti darbą, pasiekti aukštos kokybės. Klimato sąlygos nedaro įtakos statybos procesui. Darbas yra daug efektyvesnis, tikslesnis. Taip pat yra mažinamas atliekų skaičius tiek gamybos metu, tiek statybvietėje, nes į ją atvežami kruopščiai paskaičiuoti reikiami medžiagų kiekiai, išvengiama papildomo nenumatyto medžiagų transportavimo į ir iš statybvietės.
Skaityti toliau

Standartiniai sienų konstrukcijų tipai

Kiekvieną skydinių karkasinių namų konstrukcijos tipą pavadinome pagal namo paskirtį, kuriai jis dažniausiai naudojamas. Šie pavadinimai yra sąlyginiai, daugiausia siekiant padėti pirminei komunikacijai su klientais, norint nustatyti projekto šiluminių savybių lygį. Pagrindinis skirtumas yra izoliuoto karkaso storis.

Garden Linija

Mažiems nameliams, kurie nereikalauja aukštų energetinių savybių – U vertė siekia 0,26 W/m²K arba mažiau. Pagrindinio karkaso storis 95+45 mm. Dažniausiai naudojama vasaros poilsiaviečių nameliams, lauko ofisams ir pan.

Holiday Linija

Linija naudojama vasarnamiams, nepastovaus naudojimo namams, šilto klimato šalyse užsakoma ir kaip gyvenamojo namo konstrukcija. Pagrindinis karkasas 145 + 45 mm. U vertė siekia 0,20 W/m²K.

Living Linija

Standartinis sprendimas gyvenamiesiems namams, šalyse kur jiems reikalaujama sienų U vertė neblogesnė nei 0,18 W/m²K. Lietuvoje kitaip vadinami B klasės namai.

Read more

Passive Linija

Lietuvoje visi naujai statomi namai turi siekti A+ klasę, tad ši linija būtent tam skirta. Šia konstrukcija išgaunami puikios energetinės savybės ir sutaupomos šildymo išlaidos. Pagrindinis karkasas 245+45 mm su papildomu 30mm kietos vatos sluoksniu išorėje. Tokia konstrukcija leidžia pasiekti U vertę 0,11 W/m²K.

Atsiųskite savo projekto brėžinius mums jau šiandien!

Skydinio karkasinio namo sąmatą paskaičiuosime vos per 4 darbo dienas!

Susisiekite